niedziela, 03 październik 2021 15:25

Oprogramowanie do pracy firm call center

Oprogramowanie call center Oprogramowanie call center fot: pixabay

Branża call center z roku na rok rozwija się w bardzo szybkim tempie. Wraz z owym rozwojem rośnie także zapotrzebowanie na specjalistyczne oprogramowanie, które jest tak naprawdę fundamentem całej branży. Oprogramowanie definiuje to, jak bardzo wydajne jest dane call center, dlatego inwestorzy poszukują samych najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań.

Z tego powodu oprogramowanie VCC Live jest uznawane za jedno z najlepszych w całej branży call center. Co takiego posiada VCC Live, że jego popularność jest tak duża?

VCC Live, czyli najwyższa funkcjonalność i szeroki wachlarz możliwości

Oprogramowanie do call center musi wyróżniać się kompleksowym i holistycznym charakterem. Call center to nieustający kontakt z klientem, dlatego wszystkie kanały przepływu informacji muszą działać bez najmniejszych zarzutów. Oprogramowanie VCC Live pozwala wykonywać i odbierać połączenia, SMS, wiadomości e-mile, czy tych z czatu. Numery telefonów, to niezwykle istotna i można powiedzieć fundamentalna część pracy call center, dlatego VCC Live pozwala na użycie konkretnej bazy danych zawierających numery telefonów. Co więcej, oprogramowanie jest w stanie zapewnić także numery telefonów z 60 krajów świata. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich call center, które dopiero startują i potrzebują szybko się rozwinąć. To specjalistyczne oprogramowanie pozwala na automatyczną dystrybucję połączeń zgodną z doświadczeniem i umiejętnościami danego pracownika. Łatwość w ustawieniu i zarządzaniu automatyczną dystrybucją połączeń usprawnia działanie całego call center. Warto podkreślić, iż całe oprogramowanie jest bardzo kompleksowe, dzięki czemu zarządzanie wszystkimi najważniejszymi procesami call center jest przejrzyste i intuicyjne. Jest to ważne zarówno w przypadku debiutujących firm, jak i tych, które istnieją już na rynku od dłuższego czasu. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, że VCC Live jest bardzo popularnym cloud call center solutions, które wybierane jest coraz częściej.

Oprogramowanie, które wybrali najlepsi

Oprogramowanie VCC Live jest wybierane przez liderów branży, takich jak chociażby UPC, DHL, czy 4-Life Direct. To tylko niektóre ze znanych firm, które zdecydowały się na kompleksowe oprogramowanie VCC Live. Twórcy tego oprogramowania mają ponad 10letnie doświadczenie i właśnie dzięki temu ich oprogramowanie jest tak skuteczne i kompleksowe.

Wybierz VCC Live i ciesz się z oprogramowania, które pozwoli osiągnąć Twojej firmie sukces!