Poszerzona rzeczywistość (XR) staje się kluczowym narzędziem, które zbliża firmy do ich użytkowników poprzez nowoczesne koncepcje zaangażowania. Przedstawiamy kilka przykładów.

piątek, 28 czerwiec 2024 19:59

AI wprowadza w błąd

W ostatnich dniach przed debatą prezydencką, systemy AI, takie jak Copilot od Microsoftu oraz ChatGPT od OpenAI, powielały fałszywe informacje na temat transmisji telewizyjnej wydarzenia. Incydent ten podkreśla ryzyko związane z korzystaniem z generatywnej sztucznej inteligencji.

Nowa funkcja Recall, wprowadzona przez Microsoft, miała być użytecznym narzędziem dla osób korzystających z komputerów w pracy. System oparty na sztucznej inteligencji regularnie robi zrzuty ekranu z bieżących działań użytkownika, co umożliwia łatwe wyszukiwanie ważnych danych. Jednak eksperci ds. bezpieczeństwa ostrzegają, że system ten może stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa danych.

poniedziałek, 03 czerwiec 2024 21:11

Wpływ AI na kontakt z klientami

Technologia AI pomaga pracownikom nawiązywać głębsze relacje z klientami i partnerami biznesowymi. CEO Gift Baskets Overseas, prowadzi organizację, która przechodziła ewolucję od tradycyjnych relacji B2B do bardziej złożonego podejścia human-to-human (H2H). Ta zmiana podkreśla konieczność równowagi między innowacjami opartymi na sztucznej inteligencji a zachowaniem istoty ludzkiej interakcji.

W miniony weekend Abu Zabi stało się areną niezwykłego wydarzenia w świecie sportów motorowych – inauguracji Abu Dhabi Autonomous Racing League (A2RL). W ramach tej ligi, po raz pierwszy na torze rywalizowały jednocześnie cztery autonomiczne pojazdy, a dodatkowo jeden z nich zmierzył się bezpośrednio z człowiekiem – byłym kierowcą Formuły 1, Daniilem Kvyatem.

Huawei, chiński gigant technologiczny, kontynuuje swoją ekspansję na rynku smartfonów poprzez wprowadzenie serii Pura 70. Jest to kolejny krok w dążeniu firmy do zwiększenia swojej obecności w Chinach i konfrontacji z liderem rynku, Apple.

Strona 1 z 5