wtorek, 15 listopad 2022 14:54

Usługi pomocy drogowej – dlaczego wsparcie w trasie jest tak ważne?

pomoc drogowa Świecko pomoc drogowa Świecko https://www.laweta-swiecko.com.pl/

Brak możliwości rozruchu silnika, uszkodzenia powypadkowe, rozładowany akumulator albo brak paliwa. Wszystkie te problemy z samochodem łączy jedno: utrudniają lub uniemożliwiają poruszanie się po drogach.

Kryzysowe sytuacje powodują spory stres, ale nie można pozwolić, aby przejął nad nami kontrolę. To dlatego, gdy auto odmawia posłuszeństwa, kierowcy wybierają numer pomocy drogowej. Pomoc drogowa oferuje usuwanie skutków zdarzenia, a przy tym dba o zabezpieczenie pojazdu i komfort pasażerów. Co sprawia, że usługi pomocy drogowej są niezastąpione? Sprawdź!

Pomoc drogowa, czyli numer telefonu, który warto znać

Usługi pomocy drogowej to najprostszy i najszybszy sposób na usuwanie skutków zdarzeń drogowych. Firma błyskawicznie odpowiada na każde zgłoszenie wysyłając na miejsce wykwalifikowanych pracowników. Ich umiejętności oraz sprzęt, którym dysponują umożliwiają sprawne uporanie się z konsekwencjami problemów, które przerwały podróż samochodem.

Pomoc drogowa oznacza wszystkie czynności, które maja na celu przywrócenie sprawności pojazdu. To nie tylko doraźne naprawy i usługi lawetą z https://www.laweta-swiecko.com.pl/, ale też wsparcie, kiedy w drodze zabraknie paliwa albo trzeba wymienić koło. Priorytetem jest naprawa auta w jak najkrótszym czasie i jak najmniejszym kosztem, a oferowane rozwiązanie zawsze dopasowywane jest do okoliczności zdarzenia. Co ważne, usługi pomocy drogowej dostępne są przez cały rok. To profesjonalne wsparcie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę (również w niedziele i dni wolne od pracy), dzięki któremu kierowcy uzyskają pomoc w każdej chwili.

Doraźna naprawa i usługi lawetą – na czym to polega?

Całodobowe wsparcie w trasie, jakie zapewnia pomoc drogowa Świecko, to obsługa zdarzeń drogowych niezależnie od ich okoliczności. Kompleksowe usługi obejmują takie czynności jak dowóz paliwa, wymiana oleju czy rozruch silnika mimo rozładowanego akumulatora. Są to pozornie błahe problemy z samochodem, które jednak mogą przyprawić o ból głowy szczególnie, gdy jesteśmy w trasie. Flagowe usługi pomocy drogowej to również naprawy na miejscu zdarzenia oraz transport lawetą.

Doraźna naprawa bez wizyty w warsztacie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a więc jak najszybciej wyruszyć w dalszą drogę bez zbytniego obciążania domowego budżetu. Taka opcja możliwa jest, kiedy problem stanowi drobna usterka, którą rozwiąże naprawa na miejscu. Gdy dojdzie do wypadku lub samochód jest poważnie uszkodzony, a co za tym idzie nie może samodzielnie poruszać się po drogach, kierowca ma możliwość skorzystania z transportu, jaki oferuje laweta.

Usługi lawetą dostępne są dla samochodów osobowych i dostawczych busów, ale sprzęt zmieści też quady i motocykle, meleksy i wózki widłowe czy wybrane modele maszyn rolniczych, przyczep kempingowych i kamperów. W zależności od potrzeb laweta zapewnia przewóz samochodów uszkodzonych i przewóz samochodów powypadkowych lub po prostu transport dla pojazdów zabytkowych albo bez ważnego przeglądu technicznego.