Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 14 marzec 2022 06:20

Leasing samochodu dostawczego

Leasing samochodu dostawczego Leasing samochodu dostawczego pixabay

W dzisiejszych czasach leasing jest bardzo cenioną opcją, która dostępna jest dla osób prowadzących swoje własne firmy.

Obecnie na leasing można wziąć wiele różnorodnych urządzeń jednak to leasing samochodu dostawczego stanowi najbardziej popularny wybór dla przedsiębiorców prowadzących biznesy TSL. Co otrzymuje klient?

Profity z wyboru leasingu samochodu dostawczego

Leasing zapewnia kompleksowe opłacanie wysokiej jakości samochodu dostawczego rozłożone na umówiony okres. Okres leasingu najczęściej wynosi od 24-60 miesięcy i jest indywidualnie ustalany z klientem. Największa zaletą wyboru leasingu samochodu dostawczego jest fakt, że najczęściej są one bardzo nowoczesne – pochodzą wprost od dealera, bądź były wcześniej użytkowane przez tylko jedną osobę. Dodatkowo wbrew pozorom leasing samochodu dostawczego nie jest wcale tak skomplikowany pod względem wypełnianych wymogów. Wiele firm oferujących leasingi dokłada wszelkich starań aby formalności były zredukowane do minimum.

W zakresie leasingu bardzo często zawarte są ubezpieczenia, których opłacanie zapewnia gwarancję kompleksowych usług podczas nieplanowanych usterek, stłuczek czy poważniejszych wypadków. Jako, że są to samochody dostawcze to posiadanie takich sprawnych pojazdów jest kluczowe w terminowym wykonywaniu zleceń. W wyniku tego oddając samochód z leasingu do naprawy najczęściej otrzymuje się samochód zastępczy, który może stawić czoła identycznym zadaniom. Finansowanie największych firm jak GrupaDBK jest profesjonalne – wpłat można dokonywać nie tylko w polskiej złotówce, ale również w euro! W wyniku tego leasing skierowany jest również do większych firm, które zarabiają w europejskiej walucie.

Podsumowanie

Leasing samochodu dostawczego od GrupaDBK nie wymaga zatwierdzeń przez banki, urzędy skarbowe czy ZUS dlatego w łatwy sposób można wziąć w leasing nowy samochód dostawczy. Wystarczy tylko uiścić udział własny klienta, który ustalany jest w sposób indywidualny. I to wszystko!